3/15/2014

KANAŁY NA YOUTUBE GODNE POLECENIA #5 -NA SPORTOWO-

Moja przygoda z tzw. dywanówkami wciąż trwa. Przećwiczyłam już kilkadziesiąt treningów, które znaleźć można na YouTube. Znalazłam swoje ulubione kanały, do których wracam najczęściej w poszukiwaniu kolejnych filmików. Dlatego w dzisiejszej odsłonie kanałów na YT godnych polecenia skupię się właśnie na tych, poświęconych fitnessowi.


*kliknięcie w grafikę przenosi na dany kanał*

https://www.youtube.com/user/BeFit/videos
To na tym kanale po raz pierwszy natknęłam się na treningi Jillian Michaels, z którymi pracuję najczęściej.  Poza Jillian odnaleźć tutaj można filmiki od przeróżnych trenerów,zarówno kobiet jak i mężczyzn, m.in. Denise Austin czy Jane Fondy. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli dany trener nie przypadnie mu do gustu, może przeszukać zasoby kanału i wybrać osobę, z którą ćwiczy się najlepiej. 


https://www.youtube.com/user/fitappy2/videos

O tym kanale pisałam już jakiś czas temu, przy okazji akcji "30 dni z Mel B". Wtedy cardio z fitappy2 włączałam do ćwiczeń z Mel. Teraz zmieniłam plan i już nie wykonuję codziennie tych samych zestawów. Filmiki od Agnieszki wciąż są jednak elementem mojego treningu. Trzeba powiedzieć jasno - nie są to najłatwiejsze ćwiczenia, mimo że mają średnią długość, to nawet po 20 minutach ma się ochotę paść na podłogę i nie wstawać przez następny tydzień. Ale warto, bo efekty są świetne!


https://www.youtube.com/user/FitnessBlender/videos

Fitness Blender jest kanałem prowadzonym przez małżeństwo - Daniela i Kelli. Na początku każdego wideo wyświetlany jest plan danego treningu, informacje o tym, czy/jakie wyposażenie będzie potrzebne, a także czy w filmiku zawarta jest rozgrzewka i rozciąganie, czy też należy wykonać je samemu. Poza tym w trakcie na ekranie widoczny jest licznik, który odmierza czas poszczególnych ćwiczeń. Znajdziemy tutaj zarówno treningi krótkie(do 10 minut), dłuższe(do 40minut) bądź bardzo długie (do 90 minut), zatem w zależności od posiadanego czasu każdy znajdzie coś odpowiedniego. Ja jeszcze nie porwałam się na te najdłuższe, zazwyczaj wybieram te średniej długości, za tymi najkrótszymi nie przepadam.

A jakie są Wasze ulubione fitnessowe kanały na YT? Z kim ćwiczycie najczęściej?

Pozdrawiam, klamarta.

2 komentarze:

  1. Znam wszystkie te kanały:) Ja uwieliam ćwiczyć z Mel B i z XHIT Daily

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z Mel ćwiczyłam na samym początku. Szkoda, że jest tak mało filmików z jej treningami, bo choć ją uwielbiam, to znudziły mi się już te dostępne w sieci. :) XHIT odkryłam wczoraj w poszukiwaniu jakiś zestawów na dolne partie brzucha. Ile ta babeczka ma pozytywnej energii! Już wybrałam kilka filmików, które włączyłam do moich ćwiczeń.

      Usuń