8/02/2013

To już rok!

Dokładnie rok temu zamieściłam pierwszy post na tym blogu. Nie byłam do końca przekonana, czy całe to przedsięwzięcie ma sens. Długo głowiłam się nad nickiem i nazwą bloga, jednak jak na złość nic błyskotliwego nie przychodziło mi do głowy. Stąd też najprostsza nazwa, jaka może zostać wymyślona - po prostu powielenie nicku. Z czasem do nagłówka dołączyłam drugą część i od tego momentu to miejsce funkcjonuje jako klamarta. blog . Natomiast nick jest połączeniem moich dwóch pierwszych imion Klaudia Marta.
Planowałam, że będzie to blog, którego tematyką główną będą kosmetyki, jednak pojawią się również tematy poboczne. I udało mi się, z czego jestem bardzo dumna. Od pierwszego posta blog rozwinął się. Patrząc na zdjęcia zamieszczane w początkowych miesiącach działania, muszę przyznać, jest mi wstyd. Ciemności egipskie, podpisy na pół zdjęcia. Nigdy więcej!
Także cały wygląd bloga mocno ewoluował. Dziesiątki godzin spędzonych nad kodem HTML, szukania wskazówek na forach i blogach z pomocą techniczną mam nadzieję, że przyniosły skutek i szata graficzna jest przyjemna dla oka. Oczywiście można by pokusić się o stwierdzenie, że zbyt prosto, przewidywalnie. Jednak taki jest mój styl, moje wyczucie, tak najzwyczajniej w świecie uważam za najlepiej. Nie znoszę przerostu grafiki nad treścią. Oczywiście wszystkie wskazówki jak najbardziej mile widziane!

I część najważniejsza, czyli Wy, moje czytelniczki. Dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna. Za każdy komentarz, za dołączenie do grona obserwatorów, za śledzenie na bloglovin'. Za to, że nie tworzę tego miejsca tylko dla siebie. Za to, że w ogóle jeszcze nad nim pracuję, bo wiem, że mam dla kogo. Posyłam do Was mocne uściski.
Gorąco witam wszystkie nowe czytelniczki. Zachęcam do wejścia w grono stałych bywalców i aktywnego komentowania. Rozgośćcie się!

Kończąc życzę sobie i Wam, abyśmy przy podobnym poście spotkały się za rok, w dzień drugich urodzin bloga klamarta. blog.

Pozdrawiam, klamarta.

14 komentarzy:

 1. Sto lat! Życzę Ci wytrwałości w blogowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 2. kochana to widzę że mamy mniej więcej takie samo doświadczenie, bo ja swojego bloga załozyłam też prawie rok temu;p
  życzę dużo wytrwałości, mnóstwa czytelników ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co udało mi się od wczoraj zauważyć, mnóstwo osób postanowiło właśnie w sierpniu założyć bloga. Czyżby wakacyjna nuda, z czasem przeradza się w stałe blogowanie? :D
   Dzięki! :)

   Usuń
 3. Gratuluję i życzę dalszej wytrwałości w blogowaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Klamartusiu gratuluję Ci z całego serca;) jestem pewna, ze za rok sie spotkamy ale w o wiele wiekszym gronie;) sukcesów i wytrawłosci. buziaki;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Takie słowa wiele znaczą. Buźki.:))

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Tyle to chyba ani ja, ani blog nie pociągnie.:D Dzięki!

   Usuń
 6. gratuluję i powodzenia w dalszym blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń