5/11/2013

Clear sky

Nieprzypadkowo na jednym ze zdjęć pochodzącym z wpisu "Tydzień w zdjęciach" zestawiłam paznokcie umalowane lakierem Miss Sporty, kolejnym podarkiem z rozdania z niebem. Z tym właśnie kojarzy mi się kolor owego lakieru - czyste, bezchmurne niebo w piękny, słoneczny dzień. Emalia ta pochodzi z serii Clubbing colours, jego numer to 320.


Lakier ma szeroki, zaokrąglony pędzelek. Nakłada się bezproblemowo, bardzo przyjemnie. Pełne krycie otrzymujemy po drugiej warstwie. Nie smuży. Nie bąbluje. Wysycha szybko. Pięknie błyszczy ( na zdjęciach bez top coatu). Trwałość również przyzwoita - na moich średniej długości paznokciach wytrzymuje 2-3 dni, później nieco ścierają się końcówki. Zmywa się również bez problemu. Nie maluje płytki paznokcia. Jestem z niego bardzo zadowolona. Aplikacja, kolor, trwałość - bez zarzutu!
Buteleczka mieści 7ml. Cena to 5,99zł w Rossmannie.


  Jak podoba Wam się niebo na paznokciach?
Pozdrawiam, klamarta.

P.S.Przepraszam,jeśli przeszkadzają komuś podpisy na zdjęciach, jednak tyle się ostatnio naczytałam o kradzieżach zdjęć z blogów, że byłam zmuszona powrócić do umieszczania podpisów tam, gdzie nie zostaną usunięte (teoretycznie).


9 komentarzy:

 1. Kolorek jest bardzo ładny ;)

  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I świetnie gra z każdym odcieniem skóry - nie nadaje trupiego wyglądu dłoniom.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Ostatnio dla niego porzuciłam Royal blue od Virtual,choć ten drugi przez dłuuugi czas był moim niebieskim faworytem.;)

   Usuń
 3. Ma piękny odcień niebieskiego, mam i lubię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odcień jest fenomenalny, ostatnio nawet koleżanka zwróciła na niego uwagę, kiedy miałam nim pomalowane paznokcie.

   Usuń
 4. do you like this nail polish?
  your nails look neat and shiny, probably it is a good one

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yes, I love it. The colour is amazing, so enegetic. The quality is also very good - nail polish dries quickly, looks shiny without top coat. It's my favourite one.:)

   Usuń