3/07/2015

KONIEC

Ostatni post na tym blogu pojawił się trzy miesiące temu. Trzech miesięcy potrzeba było, bym podjęła ostateczną decyzję. Myślałam, że wrócę; że to tylko czasowe zmęczenie materiału. Dziś jednak przybywam, by zamknąć historię tego bloga.

Od momentu opublikowania ostatniego posta powoli przekonywałam się, że blogowanie nie sprawia mi już radości, nie jest dla mnie. Nie satysfakcjonowało mnie to, w jakim kierunku rozwijał się blog, a właściwie to, że w ogóle się nie rozwijał. Kolejne recenzje kosmetyków, powtarzające się na tysiącach blogów serie. Powoli to miejsce siadało, co zresztą było od pewnego czasu wyraźnie widoczne. Jedna notka na tydzień, później coraz rzadziej - to był początek końca.

Dziękuję tym, którzy byli, dziękuję Wam za każdy komentarz. Każdą z obserwatorek z tego miejsca gorąco pozdrawiam. Bez Was nie byłoby tego miejsca, nie byłoby motywacji do stworzenia tych 192 postów, nie byłoby świetnej przygody, jaką było blogowanie. Niezależnie od tego jak się kończy.

Nie zamierzam usuwać bloga ani żadnego z postów, który się na nim znajduje. Zwyczajnie szkoda by mi było godzin poświęconych na pracę nad nimi. Mam nadzieję, że komuś kiedyś przyda się jeszcze cokolwiek z tego, co napisałam.
Sama też z blogosfery nie znikam, każdego dnia  z przyjemnością odwiedzam wasze blogi i  nawet jeśli nie komentuję to jestem.


A zatem po raz ostatni: pozdrawiam, klamarta.


9 komentarzy:

 1. Rozumiem i szanuję Twoją decyzję :)
  Powodzenia w życiu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego :)
  pozdrawiam, A

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, ale jeśli uważasz że tak będzie lepiej... może jeszcze się rozmyślisz? :)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooooo a szkoda :( Super bloga masz, może kiedyś kiedyś go jeszcze reaktywujesz ;) Niekoniecznie o tej samej tematyce :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia, wszystkiego dobrego. Szkoda że odchodzisz, może jeszcze kiedyś wrócisz?
  A posty przecież nie muszą być codziennie - przynajmniej jak dla mnie.
  http://frazeologizmastrall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapewniamy leki do leczenia różnych problemów zdrowotnych, poprzez zastosowanie leku, który jest już w zestawie z ziarna można leczyć chorobę całkowicie.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń